..PD

Brigáda z pohodlí domova. :)

8. června 2011 v 22:35
Ahoj. Ozývám se po setsakramentsky dlouhé době. Je to tím, že jsem v jednom tahu. Přes léto snad budu mít více času a doufejme, že se to projeví i na mém blogu. V poslední době nedělám nic jiného než, že scháním brigádu. A řeknu vám, není to nic jednoduchého. Pro holku z Moravskoslezského kraje neexistuje snad jedinná slušná brigáda. Mám pocit, že snad v ČR se všecko točí jen kolem Prahy. Začla jsem tedy hledat nějaké brigády po netu. Většinou jde o vyplňování dotazníků a vy za to prostě jen schrábnete peníze.Napadlo mě, že by jste mohli být i vy ve stejné situaci a tak sem občas hodím něco, co jsem našla. Tady je jeden z mnoha webů zabývající se vyplňováním anket. Zaregistrovat se můžeš kliknutím na ikonku pod textem.


Taky jsem tam zaregistrovaná a doporučuji.;) Vše je zdarma!


Třeba AHOJ.

16. dubna 2011 v 21:45
Ahoj.
Tak jsem zase po nějaké té době zpátky. Nějak mě opustila múza blogaření. Navíc jsem měla celkem fofry. Né, že bych už neměla, ale prostě JSEM ZPÁTKY a to i s novou rubrikou Magicgrrls. Nevím, možná víte o co se jedná, možná ne. Nechte se překvapit. :)


Připomínám, že na jakékoliv dotazy odpovídám zde. Tak se ptejte nač potřebujete.

Vaše PD.

Koukám holkám na zadek.

2. ledna 2011 v 13:41
www.sonrisa-por-favor.blog.cz
Aby jste byli aspoň trošku více v obraze o tom, kdo sem píše tyto mnohdy amatérské články, rozhodla jsem se napsat ještě jeden článek, co se týče mé osoby.

Jak jsem již zmínila v článku někdy z července, kdy jsem zavedla tento blog ovšem úplně za jiným účelem než je teď využit, jsem 17ti letá holka žijící tam někde ve Slezsku. Navštěvuji gymnázium již sedmým rokem, tudíž se necházím někde ve třetím ročníku. Mezi mé záliby patří focení (některé z mých fotografíí najdete na DeviantARTu), móda, hudba..a také samozdřejmě trávení času s mým přítelem. Hudbu poslouchám všelijakou, snad krom metálu skoro vše. Kdyby vás přece jen zajímalo, jaké písničky mám v oblibě, najdete mě na Youtube.

Ano i já jsem člověk, který vlastní několik sociálních sítí a podobných blbostí.
Lidé

Kdyby vás zajímalo ještě něco víc. Na jakékoliv dotazy odpovídám zde.

Ráda bych upozornila, že veškeré články, které zde píši, nejsou skopírované, ale jsou z mé hlavy či nastudované z jiných článků, proto i já mohu mnohdy dojít k nějakému omylu. Takže se nemusíte hned vztekat. Stačí když mě vyvede z tohodle omylu nějakým rozumným komentářem. Určitě to ocením. A pokud se zde najdou nějací blázní, jenž nespachtí ze své hlavy ani jednu větu a kradou názory, prosím o uvedení zdroje. Děkuji. ;)

MÓDNÍ BLOG?

30. prosince 2010 v 21:20
www.sonrisa-por-favor.blog.cz


Po delším rozhovoru s mým přítelem jsem došla k názoru, že má pravdu. Měla bych vážně začít dělat, to co mě doopravdy baví. Tak je to tady, další z mnoha blogů O MÓDĚ je na světě.  Budu zde používat především své zkušenosti, né snad proto, že bych byla módní ikonou. Pouze proto, že se o to zajímám. Opět jsem smazala všechny články ze svého deníku a cítím se fajn. Nikde není ani stopy o tom, co se dělo. Juchů. :) Nebudu to tady rozepisovat, tak jak jsem to měla doposud ve zvyku, s tím je finíto! Tak doufám, že se můj blog nestane jen kopií mnoha dalších, nýbrž bude originál. ;)

Vaše PD.


ČTU.

21. července 2010 v 18:59
Blogy, na které občas zavítám a ráda si přečtu jejich články. ♥  Není jich moc, ale časem snad nabydou. :)

Moňa

PRO ZAČÁTEK.

21. července 2010 v 15:31
Ahoj.
Jsem 17ti letá vesničanka, žijící někde ve Slezsku. Už nějaký čas se potýkám s přezdívkou DUB a to hlavně kvůli mému úžasnému příjmení. Studuji gymnázium. Mám jednoho sourozence, mladšího pubertálního brášku, který dokáže někdy vážně naštvat. Jinak žiju ve svém vlastním světě, hlavně když si nasadím špunty do uší, to je mi vážně všechno kolem dokola jedno. Již rok (s krátkýma přestávkama) vedu jakýsik vztah se svým klukem Jiřím, o kterém určitě ještě hodně ode mně uslyšíte. ;)

Název tohoto blogu by měl snad údajně španělsky znamenat ÚSMĚV PROSÍM, a pokud ne, nevadí. Celkem se mi líbí. Proč zrovna tento název? Španělština se mi líbí, chtěla jsem se ji učit, ale nakonec se u nás na škole neotevřela. A ÚSMĚV? Protože bez něj to nejde.

Měla jsem již hafo blogů, ale každý časem ztroskotal. S blogováním jsem začínala někdy v 11 letech, tenkrát jsem vedla blogy plné pixelek, obrázků apod. kokotin, které dnes odsuzuju. Pak jsem si založila blog, kde jsem psala hlavně návody a vkládala věci ke stažení. Ten kupodivu ještě stále funguje a celkem se mu daří, ikdyž jsem tam článek nepřidala už asi 2 roky a vlastně vůbec se k němu nehlásím, jen občas narazím na některé zkopírované články, což mě vždycky nasere. Pak jsem si začla zakládat spíše blogy ve stylu deníku, které jsem postupem času stejně všechny zrušila. :)

A to by mohlo pro začátek stačit. Časem určitě dodám více informací. :)

www.sonrisa-por-favor.blog.cz
 
 

Reklama