Červenec 2010

ČTU.

21. července 2010 v 18:59 ..PD
Blogy, na které občas zavítám a ráda si přečtu jejich články. ♥  Není jich moc, ale časem snad nabydou. :)

Moňa

PRO ZAČÁTEK.

21. července 2010 v 15:31 ..PD
Ahoj.
Jsem 17ti letá vesničanka, žijící někde ve Slezsku. Už nějaký čas se potýkám s přezdívkou DUB a to hlavně kvůli mému úžasnému příjmení. Studuji gymnázium. Mám jednoho sourozence, mladšího pubertálního brášku, který dokáže někdy vážně naštvat. Jinak žiju ve svém vlastním světě, hlavně když si nasadím špunty do uší, to je mi vážně všechno kolem dokola jedno. Již rok (s krátkýma přestávkama) vedu jakýsik vztah se svým klukem Jiřím, o kterém určitě ještě hodně ode mně uslyšíte. ;)

Název tohoto blogu by měl snad údajně španělsky znamenat ÚSMĚV PROSÍM, a pokud ne, nevadí. Celkem se mi líbí. Proč zrovna tento název? Španělština se mi líbí, chtěla jsem se ji učit, ale nakonec se u nás na škole neotevřela. A ÚSMĚV? Protože bez něj to nejde.

Měla jsem již hafo blogů, ale každý časem ztroskotal. S blogováním jsem začínala někdy v 11 letech, tenkrát jsem vedla blogy plné pixelek, obrázků apod. kokotin, které dnes odsuzuju. Pak jsem si založila blog, kde jsem psala hlavně návody a vkládala věci ke stažení. Ten kupodivu ještě stále funguje a celkem se mu daří, ikdyž jsem tam článek nepřidala už asi 2 roky a vlastně vůbec se k němu nehlásím, jen občas narazím na některé zkopírované články, což mě vždycky nasere. Pak jsem si začla zakládat spíše blogy ve stylu deníku, které jsem postupem času stejně všechny zrušila. :)

A to by mohlo pro začátek stačit. Časem určitě dodám více informací. :)

www.sonrisa-por-favor.blog.cz